Бисери от играта
#11 Removed user 24.07.2012 13:33
Teh dragons
16 Posts

<blockquote><h3>tonos написа:</h3>Нека тука публикуваме бисери сътворени от нас. Започвам и с първия...
Няна такъв измамник





Кой ви дава право да ме обиждате и да ме наричате измамник?Какво съм

измамил?Може би,че в тази тежка кредитна криза, в която се намираме повечето

мениджъри,съм поискал да продам някой и друг играч за да имам кредит,с който

редовно да тренирам отбора си и да продължавам да строя сградите си. Писал

съм на слаби отбори и съм рекламирал мойте играчи,които всичките са около

100 коефициент и са доста по-добри от техните и наистина чуствително ще

повишат линиите на отборите им.Нямате право да ме обиждате!Аз не ви наричам

нагъл мошеник,нали?А имам пълното основание да ви смятам за такъв,защото

преди време четох в различни теми изказвания на мениджъри,които Ви задаваха

въпроси и много аргументирано Ви обвиняваха в мошенически машинации в играта.

Искаха наказания за вашия отбор и т.н. А вие вместо да туширате

скандалите,с наглото си поведение в тези теми предизвиквахте възмущението и

на неутралните си колеги.Аз в темите не съм написал нищо против вас.Не знам

защо решихте така брутално да изгаврите с мен и моят отбор.

Държа да ми се извините.

#12 FC United 24.07.2012 14:45
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

Пич никой не се е гаврил с теб,съобщението ти беше докладвано и от там излезе на светло.Всички сме ръсили бисъри така че не се впрягай братле.

#13 Torpedo 24.07.2012 19:31
Torpedo
90 Posts
Since 04.01.2011

Напълно съм съгласен с ВСИЧКИ СЕ ПРОДАВАТ. Ако някой иска да СЕ СМЕЕ, та нека да го прави над собствените си изказвания. Успех ,братле. Не им обръщай внимание .(handshake)

#14 БЪРЗИ И ЯРОСТНИ 24.07.2012 21:09
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
1609 Posts
Since 22.05.2007

<blockquote><h3>tchokovo написа:</h3>Напълно съм съгласен с ВСИЧКИ СЕ ПРОДАВАТ. Ако някой иска да СЕ СМЕЕ, та нека да
го прави над собствените си изказвания. Успех ,братле. Не им обръщай внимание
.</blockquote>
+1912 бисери има от къде по-изявени люде в тази игра.Пича поне има мозък и си е съставил обява.Приятел вкарай 5-6 000 лева не си играй да печелиш кредит с честен труд.Обещавам ти никой да не ти се смее тогава,но да нни се повдига от теб,когато те мернем.Стража ти си

#15 FC Socceroos 2010 24.07.2012 23:56
FC Socceroos 2010
1106 Posts
Since 25.01.2010

Всички нови потребители могат да пишат подобни неща.Нормални са спорет мен. ;)

#16 БЪРЗИ И ЯРОСТНИ 25.07.2012 00:05
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
1609 Posts
Since 22.05.2007

Не е нормално съветници да ги обиждат

#17 FC Socceroos 2010 25.07.2012 00:19
FC Socceroos 2010
1106 Posts
Since 25.01.2010

<blockquote><h3>ORION написа:</h3>Не е нормално съветници да ги обиждат</blockquote>
Да си прочел някъде да обиждам някои.

#18 Removed user 25.07.2012 12:04
Teh dragons
16 Posts

<blockquote><h3>KAMEHPOOL написа:</h3>Недей така. Аз като се регистрирах си купих 31 годишен нападател със 70
линия атака за 6000 кредит СЛОВОМ: шест хиляди. и го смятах за изключителен
играч . После ме просветиха за истната. Може и пича това да си мисли за
играчите си


<blockquote><h3>FC United написа:</h3>Пич никой не се е гаврил с теб,съобщението ти беше докладвано и от там излезе на
светло.Всички сме ръсили бисъри така че не се впрягай братле.</blockquote>


<blockquote><h3>Socceroos написа:</h3>Всички нови потребители могат да пишат подобни неща.Нормални са спорет мен.</blockquote>



Благодаря ви за подкрепата,колеги!Прочeтете внимателно написаното от мен вчeра.Там се обърнах конкретно към tonos.Споделих,чe си спомням написаното в минали теми,в които мениджъри много аргументирано го обвиняват в мошенически машинации в играта.За това мисля,чe не е той подходящия човек,който може с чиста съвест да каже за друг мениджър,че е измамник.

#19 RevengeTeam 25.07.2012 17:20
RevengeTeam
331 Posts
Since 09.04.2010

(rofl) Socceroos say: Всички нови потребители могат да пишат подобни неща. Нормални са :D спореТ :D мен. Да си прочел някъде да обиждам :D някоИ. :D

#20 Removed user 26.07.2012 07:23
Blue fire balls
424 Posts

"...Заради гнусни търеи (припознай се) всички клинични пътеки са кратки , но понеже ти си фъшкийката в кацата с меда , няма да ти доставя удоволствието да се мислиш за велик , но и ти са паразит , карай си твоята клинична пътека :самоопознаване , самоопипване , еякулиране и Сън"

"...пардон : еякулиране ,забърсване на очилата , и тогава Як сън стиснал с левачката кренвиршчето , и палеца на деснячката приютен на... скришно място където не го огрява слънцето..."

В някои групи е доста забавно . Следя им чата с интерес , дори повече от форума . Извинявам се ако някой се е почувствал обиден , но просто не се стърпях да копирам малко извадки .Момчета продължавайте в същия дух искрено се забавлявам.